Bir başka WordPress sitesi

Yeni Anneye İlk Anneler Günü Hediyesi – Anneme İlk Hediye Önerileri

Anneler günü hediyesi

Yeni anneye hediye fikirleri eşler arasında büyük bir öneme sahiptir. Ancak nasıl bir hediye seçileceği her zaman soru işareti oluşturur. Bu ilk defa kardeş alacak çocuklar için de geçerlidir. Eğer eşinizin veya annenizi kutlamak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz bazı hediyeler şöyle sayılabilir;

  1. Bebek Tasarımlı Kolyeler
  2. Harfli Çikolatalar
  3. Ahşaptan Fotoğraflar
  4. Müzik Kutuları
  5. Anne Bakım Setleri
  6. Bebek Bakım Setleri
  7. Tasarımlı Yastıklar
  8. Giyim Ürünleri

Bunlar gerek ilk annelik tecrübesinde, gerekse ikinci deneyimde tercih edilebilecek seçeneklerdir. Böylece bu mutlu günü eşsiz hediyeler ile kutlayabilir, onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz.

1.      Bebek Tasarımlı Kolyeler

Anneler günü hediyesi fikirleri arasında ilk sırada kolyeleri saymak gerekir. Bu tür aksesuarlar bilindiği üzere kadınlar arasında oldukça sevilmektedir. Eğer hoş tasarımlı bir tanesini tercih ederseniz, yıllarca unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz.

Burada farklı tasarımlar olmakla beraber, yeni anneler için bebek tasarımlı olanlar tercih edilebilir. Bunun hakkında hangi seçenekler olduğuna bakabilir, kuyumculardan bilgi alabilirsiniz. Kutusuyla beraber paketleyerek yeni anneye sunabilirsiniz.

Böylece her zaman taktığında eşi ya da çocukları tarafından ne kadar sevildiğinin farkına verebilir.

2.      Harfli Çikolatalar

Eğer daha tatlı hediyeler arıyorsanız, harfli çikolatalar güzel bir seçenektir. Tesettürlü anneye hediye olarak da tercih edilebilir. Üzerinde sevgi sözcükleri yazdığı için onu mutlu edebilirsiniz. Burada üzerine ne yazıldığı da sizin tarafınızdan belirlendiği için oldukça özgün olabilirsiniz.

Hangi hediyeyi alacağınız konusunda karara varamıyorsanız ve farklı seçenekler arasında kalıyorsanız düşünmeden edinebilirsiniz. Ancak burada annenin de çikolata ile arasının olması gerekir.

3.      Ahşaptan Fotoğraflar

Anneler için doğum günü hediyesi için bir diğer seçeneğiniz de ahşaptan fotoğraftır. Eğer yenilen bir şey istemiyorsanız, kalıcı olmasını arzuluyorsanız oldukça etkileyici bir hediyedir. Her ne kadar ahşap işlemeciliği artık önemini kaybetmiş gibi dursa da tam tersidir. Zira birçok kişi ahşap eserleri ve evleri oldukça etkileyici bulur.

Eğer ahşaptan bir fotoğraf alırsanız evinizin güzel bir köşesine asabilir, böylece mutluluğunuzu devam ettirebilirsiniz. Burada en önemli olan nasıl bir fotoğraf seçildiğidir. Şayet anne doğum yapmışsa bebeği ile ilk fotoğrafını ahşaba işlettirmek oldukça etkileyicidir. Eğer anneler günü için annenize verecekseniz birlikte fotoğrafınız kullanılabilir.

Şayet eşinizin anneler gününü kutlayacaksanız ikinizi beraber bir kareye de aldırabilirsiniz.  Bundan sonra yalnızca etkileyici bir hediye paketi bulmak kalır.

4.      Müzik Kutuları

Günümüzde birçok insan maneviyatı yüksek, değerli, nostaljik hediyelere ilgi duyar. Bunlardan en önemlisi de müzik kutularıdır. Çoğumuzun filmlerden tanıdığı bu ürünler, içerisinde melodik bir ses bulundurur. Böylece eşinizi mutlu edebilir, romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Bebekler de bu sese ilgi duyduğu için onları da sakinleştirebilirsiniz.

Bu nedenle anneler için doğum günü hediyesi bakımından oldukça işlevsel bir hediyedir. Tek yapmanız gereken farklı müzik kutusu modelleri arasından seçim yapmaktır. Ardından sipariş vererek paketleyebilirsiniz

5.      Anne Bakım Setleri

Her kadın kişisel bakımına özen gösterir. Dolayısıyla bir kadına alınabilecek hediyeler arasında bakım setleri ilk tercihler arasındadır. Eğer yeni bir anneye gidecekse önemi daha da artar. Zira doğum sürecinde bazı değişimler de yaşanır. Bunlara kırışıklıklar da dâhildir. Birçok kadın bunlardan kurtulmak için farklı ürünler tercih eder.

 Anneler için doğum günü hediyesi için tek yapmanız gereken bunlardan sipariş vermek ve paketlemektir. Ancak öncesinde doğum ardından kullanıma özel olması gerekir. Ayrıca annenin cilt tipine de uyumlu bulunmalıdır. Zira bu tür ürünler farklı ciltlere yönelik üretilir. Eğer tahminsel hareket ederseniz, yanlış almanız muhtemeldir.

Bu durumda doğal olarak annenin vücudunda istenmeyen reaksiyonlar oluşacaktır. Fikriniz yoksa tek çözüm yolunuz anneye sormadır. Ayrıca hazırda kullandığı bakım ürünlerine de bakabilirsiniz.

6.      Bebek Bakım Setleri

Yeni anneye hediye fikirleri arasında bir diğer madde de bebek bakım setleridir. Eğer sadece anneye değil, bebeğe de bir şeyler düşünüyorsanız oldukça zarif bir hediyedir. Bebeklerin ciltleri hassas olduğu için onların ürünleri farklı bir kategoridedir.

Bunların içinde pişik ürünleri, pudralar ve şampuanlar da dâhil olmak üzere çok sayıda şey vardır. Eğer bunları bir paket içerisine koyarak hediye ederseniz hem anneyi, hem de bebeğini sevdiğinizi gösterebilirsiniz.

7.      Tasarımlı Yastıklar

Eğer annenin rahatını önemsiyorsanız, sadece ona özel yastıklar da düşünceli bir hediyedir. Birbirinden farklı baskılı yastık modelleri olup hepsi annelerin rahatına özel olarak hazırlanmaktadır. Şayet özgün bir model istiyorsanız, hayal gücünüzle yeni bir tasarım da yaptırabilirsiniz.

Burada en önemli olan yastığın işini ne kadar iyi yaptığıdır. Zira rahat vermeyen bir yastık ağrılara neden olacağı için istenenin aksi sonuçları doğurur. Dolayısıyla satın almadan önce açıklamalara bakmanız önerilir. Böylece neyden üretildiğini görerek, fikir sahibi olabilirsiniz.

8.      Giyim Ürünleri

Anneler günü hediyesi fikirleri arasında bir diğer madde de giyim ürünleridir. Bir kadın doğum yapmışsa, buna özel lohusa kıyafetleri gerekir. İlk doğum olmasa bile ilk alınan lohusa kıyafetleri artık uygun olmayabilir. Dolayısıyla yenisini almak en doğru olandır.

Bununla beraber almadan önce annenin bedenlerini bilmeniz şarttır. Zira buna uygun alım yapılmazsa asla giyilmez. Eğer emin değilseniz, bunu kendisine sorarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca alına lohusa giysisi de işlevsel olmalıdır. Örneğin bebeklerin emzirilebilmesi için pratik bir yapısı olmalı, zorluk vermemelidir.

Eğer anneler günü için düşünüyorsanız hangi model giysileri tercih ettiğine bakarak hareket edebilir, buna uygun seçenekleri düşünebilirsiniz. Örneğin tesettürlü anneye hediye bakımından şallar tercih edilebilir. Farklı giyim parçaları düşünüyorsanız annenin bedenini bilmeniz yine şarttır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir